Złe samopoczucie po 4. dniach od zapalenia dopalacza

witam 4 dni temu zapaliłem dopalacza i 3 dni temu wypiłem troche piwak ale od 3 dni nie moge spac ale jak juz rano wstane to rece i nogi ma takie słabe jak galerta i tez co 2 godziny chodze to talety ze odac kupe i cos dzine dziej sie z mojom głowom i tez ma jakis problem z oczami ale nwm jak to pwoedziec i nikiedy czescie mi sie noga ale byłem wczoraj w szpiatli lekarza mi zbadał krew powiedział ze jest ok nawed ekg było dopre prosze powurzcie mi lub powiedzcie ile bende sie jeszszcze tak czuł

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością jest to efekt działań niepożądanych dopalaczy. Objawy z czasem powinny ustąpić. Do tej pory proponuje spożywać duże ilości płynów.