Złe samopoczucie po narkotykach

Witam. W poniedziałek kolega skusił mnie na zapalenie marihuany. Był to mój 4 raz w życiu i zarazem najmocniejszy. Pociągnąłem ok.6 razy i miałem mocną fazę. Kładąc się spać czułem dziwny lęk, ale spało mi się bardzo dobrze. Kiedy wstałem, w dalszym ciągu czułem się, jakbym był na haju. Ten stan utrzymuje się już trzeci dzień. Mam takie dziwne wrażenie otępienia, jestem rozkojarzony, ciężko mi się skoncentrować. Przyznam, że trochę się boję, bo nie wiem co to może być. Oby to było tylko zatrucie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety, zapewne nie wie Pan co dokładnie zapalił. Objawy wskazują na zatrucie/przedawkowanie. Wskazana wizyta u lekarza, jeśli objawy będą się utrzymywać.