Złe samopoczucie podczas podróży do domu

Po dlugim pobycie wracalam do Polski,prowadze b.intensywne zycie zawodowe.Zrobilo mi sie tak,ze myslalam,ze nie wsiade do samochodu,cala droge przejechalam z przymrozonymi oczami,myslalam ze za chwile wysiade. Popijajac plyn energetyzujac z tauryna na chwile mi sie poprawiali,ale plyny te maja kofeine a ja mam nadcisnienie,wiec niedobrze. Po powrocie czesciowo mi przeszlo,ale chwilami powraca,musze natychmiast taksowka wracac do domu bo bym chyba nie doszla,noje sie,serce mi bije b.mocno.

Witam serdecznie,

Złe samopoczucie mogło być spowodowane przemęczeniem, a także mieć związek z Pani nadciśnieniem oraz być związane z wieloma innymi powodami. Ciężko jest określić cokolwiek bez żadnych badań. Jeżeli złe samopoczucie będzie się utrzymywało lub sytuacja się powtórzy proszę niezwłocznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu który ewentualnie da Pani skierowanie na dalsze badania.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk