Złe samopoczucie przed miesiączką

Do listopada zeszlego roku mialam regularne miesiaczki. W grudniu miesiączki nie dostałam, dostalam w styczniu. Do czasu wystapienia miesiaczki bardzo zle sie czułam, mialam zawroty głowy, zmiany nastroju i bolesci brzucha.Teraz powinnam miec miesiaczke,ale znowu jeszcze nie dostałam. Ponownie bardzo zle sie czuje mam te same objawy jak w zeszlym miesiacu, bóle brzucha, mroczki przed oczami, zawroty glowy. Bardzo proszę napisac co moze mi dolegac. Mam 36 lat.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę wykonać test ciążowy i zgłosić się na konsultację do ginekologa. Niezbędne jest przeprowadzenie badania klinicznego w.celu ustalenia przyczyny dolegliwości o braku miesiączki