Źle się czuję: czy mogę być w ciąży mimo, że zażywam tabletki antykoncepcyjne?

Biorę tabletki pierwszy raz. Kochałam się z chłopakiem ponad 3 tygodnie temu. Czuję się słabo i źle. Robiłam test i wyszedł ujemny. Czy mogę być w ciąży?

ponad rok temu

Witam serdecznie.
Wynik testu ciązowego jest wiarygodny po około 10-14 dniach od stosunku. Pani wykonała go w odstępie 3 tygodni od współżycia dlatego ciąża jest wykluczona. Antykoncepcja horomnalna nie ma wpływu na wynik testu ciążowego.
Pozdrawiam.