Złe ułożenie jajników i pęcherzyki w każdym z nich
W tym miesiącu dostałam okres 5 dni przed terminem. Do tego wystąpił on w postaci brązowego plamienia, które trwało 2 dni. Od jakiegoś czasu mam upławy i uczucie pieczenia i dyskomfortu w pochwie. Za jakiś czas muszę iść do ginekologa na badanie USG. Ostatnie badanie wykazało, że mam trochę złe ułożenie jajników i kilka pęcherzyków w nich. Proszę o zasugerowanie możliwej diagnozy.

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Upławy, uczucie pieczenia i dyskomfort są najprawdopodobniej wynikiem infekcji dróg rodnych. Jeżeli lekarz uwidocznił jajnik o wyraźnych dużych pęcherzykach można zasugerować PCOS.