Zmarszczki mimiczne, wypryski i tłusta cera

Mam 22 lata,jestem kobietą. Mam problemy z cerą. Na czole i przy ustach mam zmarszczki mimiczne, jednoczesnie czolo i nos mam dosc tluste (pojawiaja sie wypryski, blyszczenie), a przy tym z nosa schodzi mi skora... Co mam robic, jakie zabiegi stosowac? Jakie kremy beda dla mnie dobre? Czy moge uzywac podkladu? Jesli tak, to jakiego? Czy moze lepszy bedzie BB-krem,lagodniejszy?

Utrwalone zmarszczki mimiczne to wskazanie do leczenia toksyna botulinową. Co do skory tłustej- trzeba wybrać kosmetyki przeznaczone do tego typu skory , np serie zielona biodermy. Krem BB jest raczej przeznaczony do cery naczynkowej, sądzę, ze Dla tak mlodej osoby jeszcze niepotrzebny. Z zabiegów proszę skupić sie na peelingach - glikolowym lub salicylowym-dają bardzo dobre efekty w pielęgnacji skory tlustej. Rozpoczecie tego leczenia proszę zaplanować na jesień.
Ewa Rybicka

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl