Zmarszczki na żołędzi? Co to jest?

Witam. Od pewnego czasu zauważyłem, bo mam to od pół roku na żołędzi, coć takiego, jak by była popękana (coś jak zmarszczki jakieś), ale tylko na górze, przy początku żołędzi. Co to może być? ;/

ponad rok temu

Witam!

Jeśli niepokoją Pana zmiany na skórze penisa, to warto udać się do urologa. Bez obejrzenia zmiany "na żywo" i przeprowadzenia rozmowy bardzo trudno jest postawić rozpoznanie!

Pozdrawiam!