Zmęczenie, brak apetytu, łamliwe paznokcie

Od paru miesiecy chodze bardzo zmeczona, spiaca, brak apetytu, lamliwe paznokcie I wlosy. W koncu udalo mi sie namowic mame na badanie krwi i okazało się że mam anemie. nie radze sobie w szkole, mam coraz gorsze wyniki w nauce, a zawsze bylam bardzo dobra uczennica, mam problemy ze skupieniem sie i jestem wiecznie zmeczona. Prosze o pomoc jakies propozycje jak sobie z tym poradzic? (biore leki przepisane przez lekarza)

Aleksander Ropielewski

Proszę poza lekami zadbać o dietę bogatą w żelazo i dać organizmowi co najmniej 1-2 miesiące, aby odbudował zapasy żelaza (cały proces trwa dużo dłużej, jednak pierwsza poprawa będzie widoczna po 1-2 miesiącach)

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski