Zmęczenie, nerwowość a brak okresu

W 06.2013r.odstawiłam tabletki antykoncepc. i od tego czasu moja miesiączka regulowała swój rytm, do chwili,kiedy po styczniowym plamieniu zniknęła. Mija już 2 mc bez miesiączki.Tłumaczyłam to stresem,którego chwilowo jest b.dużo w moim życiu. Jednak zaczynam się zastanawiać, czy nie jest to problem z hormonami.Robiłam test ciążowy- wypadł negatywnie.Ciągle jestem zmęczona, zniechęcona,nerwowa, przytyłam ok. 6kg i wciąż tyje.Co może być tego przyczyną? Wizyte u ginekologa mam dopiero za 1m-c...

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe postawienie diagnozy za pośrednictwem Internetu. Przed Panią wizyta u lekarza ginekologa, być może także endokrynologa oraz postępowanie za ich dalszymi wskazówkami.

Pozdrawiam!