Zmęczenie, tycie, wypadanie włosów i bóle w okolicy serca u 52-latki w okresie menopauzy

Witam Serdecznie! Man 52 lata jestem w okresie menopauzy, choruje i lecze sie na nerwice lekowa i depresje ktore teras podczas menopauzy sa wielokrotnie silniejsze. Straszne zmeczenie, tycie, wypadanie wlosow i okropne napady boli w okolicach serca nawet w stanie spoczynku Mialam robione EKG i test wysilkowy, proby krwi jest wszystko w normie oprocz niskiego poziomu chormonow. Bardzo zle sie czuje i najbardziej niepokoja mnie dolegliwosci serca. Prosze o porade. Pozdrawiam Anna

Dzień Dobry Pani,

Objawy, które utrudniają Pani codzienność prawdopodobnie są spowodowane bardzo obniżonym u Pani nastrojem.

Proszę wprowadzić suplementację ( w porozumieniu z lekarzem) biologicznie czynną witamina D 3, witaminą B 1-tiamina, witamina B 2 - ryboflawina, witamina B 12, kwas foliowy i magnez.

Jeśli są niedobory w/w dochodzi do zaburzeń funkcjonowania sfery psychicznej.

Życzę Pani tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej