Zmiana łagodna a biopsja tarczycy

witam serdecznie mam guzka tarczycy 3,5cm jestem po biopsji jest to zmiana łagodna.jednak ostatnio przypadkowo została rozpoznana jakaś owalna zmiana 2,5 na o,5cm styczna do stawu obojczykowo mostkowego,co to może być czy to ma związek z tarczycą?ostatnio też stale odchrztuszam jakąś flegmę czasem z krwią i mam uczucie ucisku u nasady nosa.proszę o odp bo zaczynam się martwić...

Lek. Marta Gryszkiewicz

Czy ta owalna zmiana znajduje się w obrębie powiększonego gruczołu tarczycy? Proszę doprecyzować pytanie, gdyż na podstawie zamieszczonych informacji nie jest możliwa porada.