Zmiana łagodna Fibrosclerosis cum adenosi

Mam 51 lat. Biopsja gruboiglowa wykazała Fibrosclerosis cum adenosi. Powiedziano mi ze to zmiana łagodna. Lekarz zalecił biopsje gruboiglowa wspomagana próżnia VAB. Skoro to zmiana łagodna to czy jest to konieczne? Prosze o pomoc

Witam serdecznie,
proszę poddać się zaleceniom lekarza, poprzedni wynik mógł mieć niewysoki wskaźnik wiarygodności, np. z powodu zbyt małej ilości tkanki pobranej.