Zmiana skórna na żołędzi u 25-latka

Witam mam 25lat, Zrobila mi sie jakas dziwna zmiana na zołędziu, Podejrzewam ze to przez uraz mechaniczn podczas masturbacji lub seksu, Zrobilo sie z dnia na dzien, Z nocy na dzien, Czy jest mozliwe ze od urazu cos tam sie wylalo Poniewaz rana tylko z poczatku mnie bolala a pozniej po 2 dniach nic nie czuje jak dotykam tam jest ot gladkie i sie swieci;

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto jednak podkreślić, że w tym momencie możliwe jest również istnienie infekcji grzybiczej.