Zmiana tabletek antykoncepcyjnych a możliwość ciąży

Witam Przez trzy miesiące brałam tabletki antykoncepcyjne Rigevidon potem lekarz zapisał mi Logynon który też brałam przez dwa miesiace.Ostatnia tabletke wziełam 22sierpnia potem zrobiłam przerwe i 26sierpnia wystapiło krwawienie z odstawienia które trwało tylko 1 dzień .z obawy ze moge byc w ciąży nie rozpoczełam kolejnego opakowania tabletek i w zwiazku z tym 2 wrzesnia wystapiło znowu krwawienie które tez trwało 1 dzień .Podczas zmiany tabletek odbyłam stosunek .Czy jest to ciaza.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji stwierdzić ciążę. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży powinna Pani wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po ostatnim stosunku.