Zmiana w piersi w wyniku USG piersi

POPROSZĘ PILNIE O ODP.,bo już spać nie mogę. Byłam wczoraj na badaniu uSG,lekarz mnie przeraził-powiedział,że zmiana nie wygląda na ta z tych sympatycznych: sutki o budowie gruczoł-tłuszcz., w lewym na godz 2 nieregularna, hypoechogeniczna, lita zmiana 18x20mm.Przewody mlekowe nieposzerzone. W prawym dole pachwowym odczynowy węzeł chłonny 11mm, w lewym hypechogeniczny węzeł (lub pakiet węzłów) 22x39 mm. Konieczna dalsza diagnostyka. Mam 32 lata

Witam , KONIECZNA PILNA KONSULTACJA ONKOLOGA !!! Jeśli mieszka Pani w W-wie ,, okolicy lub chciałaby Pani leczyć się u specjalistów zajmujacych się leczeniem tylko Nowotworów piersi to prosze tel. do Fundacji PFESO w W-wie , ul.Mokotowska 15 (vis a vis kościoła Zbawiciela,metro Politechnika) , 223314140 , jest tam kilku specjalistów wysokiej klasy m.in. z Centrum Onkologii na Ursynowie. Powodzenia! zż