Zmiana w piersi w wyniku USG piersi
POPROSZĘ PILNIE O ODP.,bo już spać nie mogę. Byłam wczoraj na badaniu uSG,lekarz mnie przeraził-powiedział,że zmiana nie wygląda na ta z tych sympatycznych: sutki o budowie gruczoł-tłuszcz., w lewym na godz 2 nieregularna, hypoechogeniczna, lita zmiana 18x20mm.Przewody mlekowe nieposzerzone. W prawym dole pachwowym odczynowy węzeł chłonny 11mm, w lewym hypechogeniczny węzeł (lub pakiet węzłów) 22x39 mm. Konieczna dalsza diagnostyka. Mam 32 lata

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Zapadalność na raka żołądka
Rak żołądka jest piątym nowotworem najczęściej występującym u mężczyzn, a siódmym kobiet. Patolog, prof. dr hab. Włodzimierz Olszewski, wypowiada się o wpływie sposobu odżywiania się, na rozwój tej choroby.
Witam , KONIECZNA PILNA KONSULTACJA ONKOLOGA !!! Jeśli mieszka Pani w W-wie ,, okolicy lub chciałaby Pani leczyć się u specjalistów zajmujacych się leczeniem tylko Nowotworów piersi to prosze tel. do Fundacji PFESO w W-wie , ul.Mokotowska 15 (vis a vis kościoła Zbawiciela,metro Politechnika) , 223314140 , jest tam kilku specjalistów wysokiej klasy m.in. z Centrum Onkologii na Ursynowie. Powodzenia! zż