Zmiany na oskrzelach u 14-miesięcznego dziecka

witam moje 14 miesięczne dziecko ma zmiany na oskrzelach bierze antybiotyk od 4 dni a dzisiaj wymiotował tylko podczas posiłków 3 razy w wymiocinach znajdowała sie ciągnąca flegma czy to coś groźnego? jest sie czym martwić ? do lekarza mogę dopiero iść w czwartek bardzo proszę o odpowiedż

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane wymioty najpewniej spowodowane były podrażnieniem przez spływającą wydzielinę. Gdyby jednak wymioty się powtarzały, koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą.