Zmiany napadowe uogólnione w wyniku EEG

Mam 46 lat. Proszę o interpretację wyniku EEG. Cierpię na migreny Opis: Zapis z cechami podrażnienia w okolicach skroniowych i zmianami napadowymi uogólnionymi trwającymi do 3 sek.

46 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania i odwiedzenie naszego serwisu.

Niestety nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy ono interpretacji wyników badań.
Aby prawidłowo zinterpretować wyniki lekarz musi zebrać dokładny wywiad, poznać dolegliwości pacjenta i zbadać go, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej.

Doradzamy skonsultowanie wyników badań z lekarzem, który zlecił ich wykonanie. On na pewno udzieli Ci wyczerpującej informacji na temat Twojego stanu zdrowia, a w razie potrzeby pokieruje dalszą diagnostyką i leczeniem.

Zachęcamy do zadawania innych pytań i życzymy dużo zdrowia.

Z poważaniem,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl