Zmiany proliferacyjne C3-C7 w wyniku badania

> Badanie wykazało zmiany proliferacyjne C3-C7, wypukliny krazkówC3-C6 z przepuklina na poziomie C6/C7 z uciskiem worka oponowego i> zmniejszeniem rezerwy płynowej rdzenia, jame syringomieliczna napoziomie C6. Brak ostrych urazowych uszkodzen pierscieni włóknistych> krazków m-k, wiezadeł szyji oraz miesni karku.

Witam. Opis badania wskazuje na zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe stawów kręgosłupa. W tej sytuacji wskazana jest konsultacja z neurochirurgiem i kwalifikacja do odpowiedniej operacji.