Zmiany skórne i wypryski na skórze dekoltu i pleców

Witam. Nigdy nie miałam problemu z krostkami i wypryskami. Od dwóch tygodni na plecach i dekoldzie zaczęły pojawiać się u mnie brzydkie czerwone twarde krostki, które nie swędzą. Nie zmieniłam swoich przyzwyczajeń żywieniowych ani też środowiska. Mam 22 lata a wcześniej, gdy tylko zauważałam że skóra na plecach i dekoldzie zaczyna wytwarzać więcej potu, wychodziłam na słońce i delikatnie ją opalałam. Teraz niestety nie mogę tego robić. Co może być przyczyną tych zmian skórnych?

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych oraz laser w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny