Zmiany skórne na klatce piersiowej i plecach

dzień dobry mam pytanie zauwazylam na klatce piersiowej takie krostki podobne i swedzace do ukaszen komara bylam u lekarza dostałam zyrtec i wapno ustapilo teraz zrobilo mi się więcej na plecach takich babli proszę o rade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, występujące u Pani objawy są niespecyficzne, być może jest to reakcja alergiczna. Proszę udać się do dermatologa, który po ocenie klinicznej zdecyduje o dalszym postępowaniu diagnostyczno-terapeutycznym. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Można również wykonać wymaz ze zmian i z wynikiem udać sie do specjalisty.