Zmiany skórne na nogach i penisie

Witam,

swędzi mnie odbyt po oddaniu stolca, kolor jest taki jasnobrązowy i ma nieprzyjemny zapach i to bardzo. Stolce są takie papkowate, na nogach i udach mam zmiany skórne, które nie widać zbytnio gołym okiem, ale podczas kąpieli w gorącej wodzie są widoczne. Mocz i sperma ma nieprzyjemny zapach. Sperma jakby taki rybi zapach. Dodam jeszcze, że ujście mojej cewki moczowej jest twarde, jakby wewnątrz mego penisa był pierścień, który oplata go dookoła. Dodam jeszcze, że schudłem 5kg, nie mam apetytu. Myślę, że mam jakąś bakterię, tylko nie wiem jaką. Proszę o jakąś poradę, co robić, do jakiego lekarza się udać?

Witam serdecznie!

Objawy które Pan opisuje rzeczywiście mogą przemawiać za infekcją, jednak aby to stwierdzić konieczne jest wykonanie dodatkowych badań laboratoryjnych. Powinny one zostać dobrane przez lekarza rodzinnego, który po zbadaniu i dokładnym zebraniu wywiadu określi jakie badania należy wykonać oraz czy jest konieczna konsultacja u specjalisty. Ze względu na zmiany skórne, które Pan opisuje konieczna jest wizyta u dermatologa - do specjalisty tego nie jest konieczne skierowanie. Proszę z wizytą u lekarza nie zwlekać.

Pozdrawiam