Zmiany skórne na penisie

Witam, mam 19 lat i potrzebuję pomocy, ponieważ mam problem z penisem. Coś mi wyskoczyło pod napletkiem, jest zaczerwieniony i w jednym miejscu jest spuchnięty. Koło żyły mała górka się pokazała, że tak powiem, i ogólnie towarzyszy temu nieprzyjemny zapach. Z tego co wyczytałem w Internecie podejrzewam, że mogę mieć grzybicę. Do jakiego lekarza powinienem się udać?

Witam serdecznie!

Opisywane zmiany mogą rzeczywiście wskazywać na infekcyjne pochodzenie zmiany. Niestety bez badania, obejrzenia zmiany i dokładnego zebrania wywiadu nie ma możliwości, aby móc postawić rozpoznanie. Konieczna jest wizyta u lekarza, najlepiej skorzystać z pomocy dermatologa (nie jest wymagane skierowanie), pomóc powinien również urolog oraz lekarz rodzinny. Jeżeli potwierdzi się przypuszczenie, a jest Pan aktywny seksualnie proszę pamiętać o równoczasowym leczeniu partnerki.

Pozdrawiam