Zmiany skórne na twarzy i bolesne powieki

Witam, od kliku miesięcy borykam się z problemami skórnymi. Wszystko zaczęło się od małej zmiany, suchej plamki na czole,co następie zaowocowało suchą skóra na całej twarzy a następnie w suche,zaczerwienione, obrzęknięte i bolące powieki. używam kosmetyków do skóry atopowej, odpowiednio nawilżam, lecz niestety nic mi to nie daje. Czekam w kolejce do dermatologa, lecz niestety kolejki są duże a ja z dnia na dzień wyglądam coraz gorzej oraz źle czuje Prosiłabym o poradę, jak mogłabym sobie ulżyć.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez obejrzenia zmian trudno postawić przybliżoną diagnozę. W między czasie może się Pani udać do lekarza rodzinnego, który zleci ewentualne leczenie.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.