Zmiany skórne po stosunku i masturbacji

http://imageshack.com/a/img21/7393/tcj8.jpg ..przepraszam za zamieszanie ! teraz przesylam link ze zdjeciem tego problemu. Pojawia mi sie on po masturbacji przede wszystkim lub stosunku albo po wysilku .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety brak zdjęcia. THE PHOTO HAS BEEN REMOVED. Nie mniej jednak jeżeli zaczerwienienie ( o ile to zaczerwienienie) pojawia się tylko po stosunku może wskazywać na podrażnienie mechaniczne. Warto zastosować lubrykant.