Zmiany skórne po zastosowaniu nowego kremu

Prosze o pomoc. Stosowalam ostatnio nowy krem do twarzy. Mial w skladzie jakies kwasy delikatnie zluszczajace, i niestety mnie poparzyl. Myslalam ze to opryszczka, ale teraz zmiany przypominaja cos w stylu pecherzy. Sa duze, twarde a skora na nich jest szorstka i wysuszona. Mieszkam za granica. Dermatolog bedzie dopiero we wtorek. Co moge stosowac na twarz, zeby nie pogorszyc sprawy. Natluszczam te miejaca olejem z wiesiolka bo nie mam w domu nic bardziej ospowiedniego..

Witam,
konsultacja dermatologiczna będzie konieczna.Na wizytę proszę zabrać ze sobą opakowanie po preparacie po którym doszło do pojawienia się zmian skórnych, które Pani opisuje.Do czasu konsultacji może Pani używać preparat o nazwie Alantan plus -3x dziennie.