Zmiany uczuleniowe na brodzie

witam wyskoczyly mi na szyji i na brodzie takie male uczulenie tak mi sie wydaje pilam wapano i rozne tabletki prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by nie mając możliwości bezpośredniej oceny zmian postawić jakąkolwiek diagnozę oraz wdrożyć leczenie. Sugeruję jednak konsultację z lekarzem POZ, który oceni zmiany i wdroży właściwe postępowanie.