Zmiany w okolicach czołowo-ciemieniowo-skroniowych

Mój tata 54 lata leczy się litem z powodu choroby dwubiegunowej ostatnio trzykrotnie zemdlał i nie pamięta ostatnich 2 miesięcy. Wynik eeg: Po ukończeniu HW, wystąpiła w lewej okolicy czołowo-ciemieniowo-skroniowej, jednorazowa seria średnio i wysokonapięciowych fal delta 3/sek oraz nietypowych zespołów fali ostrej z falą wolną, Zapis o charakterze napadowym podczas i po ukończeniu HW, przemawia za zmianami w okolicach czołowo-ciemieniowo-skroniowych zwłaszcza po stronie lewej. ( to tylko czesc)

Koniecznie trzeba udać się do prowadzącego lekarza i on zdecyduje -znając stosowane,leki,kondycję ogólnoustrojową pacjenta o dalszych krokach.Zapis jest zdecydowanie nieprawidłowy . Istnieje ryzyko wystąpienia kolejnych incydentów.

Pozdrawiam ciepło