Zmiany w organizmie - ciąża czy tylko infekcja?

Witam. Mam wielki problem. Ostatnią miesiączkę miałam 26, 27, 28 stycznia, cykle zazwyczj 27 dniowe, plus-minus 2-3 dni. Dzień po okresie i przez ok. 1,5 tygodnia współżyłam z mężem praktycznie co wieczór. Kolejną miesiaczkę powinnam dostać 21 lutego, ale jej nie dostałam i na razie nie zanosi się na to, bo śluz mam normalny bez krwi, nie mam też żadnych brązowych plamień jak zawsze. Od 6 dni nie mam okresu i od 6 dni mam podwyższoną temperaturę 37.3, dodatkowo od 3-4 dni mam bóle w dole brzucha i krzyża jak przed okresem i trochę większy apetyt, zazwyczaj wieczorem.Test ciażowy zrobię dopiero jutro (27.02.2011). Zastanawiam się, czy może to być wczesna ciąża? Czy poprostu skutek uboczny leczenia antybiotykiem lub znowu jakaś infekcja? Przez ok. 10 dni brałam N***, ponieważ miałam infekcję bakteryją pochwy ,a na bóle biorę No-SPĘ forte. Proszę o odpowiedź, bo trochę się martwię. Pozdrawiam serdecznie.

Witam serdecznie.
W przypadku braku miesiaczki należy wziąć pod uwagę ciążę. Jest ona bardzo prawdopodobna, ponieważ podczas stosunków nie było żadnego zabezpieczenia. Dlatego powinna Pani wykonać test ciążowy.
W Pani przypadku infekcje oraz zastosowne leczenie może być również przyczyną przejściowych  zaburzeń cyklu.
Pozdrawiam