Zmiany włóknisto-bliznowate w obu szczytach

witam, Jak należy rozumieć poniższy opis ? "Tomografia komputerowa wykazała zmiany włóknisto-bliznowate w obu szczytach; pasma włókniste w podstawie płata środkowego; zgrubienia opłucnowe w dolnej części szczeliny międzypłatowej płuca prawego. Nie stwierdza się zagęszczeń miąższowych. Struktury śródpiersia i wnęk w normie. Jamy opłucnowe wolne od płynu." Bardzo proszę o komentarz. dziękuję i pozdrawiam,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże pozapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.