Zmienne krwawienia i długotrwałe upławy a antykoncepcja hormonalna

Witam! Od ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Od samego początku krwawienie z odstawienia dostawałam w 6-7 dniu przerwy, gdzie krwawienia były obfite i długie, do 7 dni. Jednak ostatnie krwawienie bardzo mnie zaniepokoiło. Pojawiło się zgodnie z planem, jednak było raz obfite, raz słabe, raz czerwone, raz brązowe a nawet czarne. Obecnie jest 11 dzień, a ja ciągle mam brązowe upławy. Byłam miesiąc temu u ginekologa, jajniki mam czyste. Co może być przyczyną? Czy może być to ciąża?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę zgłosić się do ginekologa, który po zbadaniu Pani oceni przyczynę Pani dolegliwości. Pozdrawiam.