Zmienne nastroje, nudności u 28-latki

Witam Od paru dni około godz. 17-18 odpadają mnie nudności. Nie unikam jedzenia w ciagu dnia a dieta dość zbilansowana. Nigdy nie miałam podobnego problemu. Jestem w wieku 28 lat. Rownież nie jestem w ciąży. Do tych objawów dochodzą rownież zmienne nastroje. Moje pytanie czy powinnam sie tym martwić mocniej?

Witam,
martwić się raczej nie warto, ale można jak najbardziej skonsultować się z lekarzem, żeby dowiedzieć się co jest przyczyną Pani stanu. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że nudności mają podłoże psychiczne, szczególnie, ze wspomina Pani także o zmiennych nastrojach, ale także pewne przyczyny somatyczne mogą leżeć u podłoża takich problemów jak nudności czy zmienne nastroje. W pierwszej kolejności więc warto wykluczyć przyczyny somatyczne. Wizyta u lekarza 1-szego kontaktu byłaby zapewne dobrym wyjściem. Pozdrawiam.