Znaczne pogrubienie cieni tkanki miękkich ok. miednicy i bioder
U mojego syna 14-letniego robiłam badania rtg i wyniki są następujące : znaczne pogrubienie cieni tkanki miękkich ok. miednicy i bioder. Podchrzęstna sklerotyzacja stropów panewek obu stawów biodrowych

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Mit samonaświetlania jako przyczyny nowotworów
Witam. Opisane zmiany w rtg mogą być wynikiem nieprawidłowej postawu dziecka. Konieczne jest jednak bezpośrednie badanie kliniczne, w związku z czym sugeruję wizytę u ortopedy.