Znęcanie psychiczne w małżeństwie

witam moja corka ma tyrana w domu,ktory zneca sie psychicznie na nia, jest wyzywana od najgorszych,od złodzieji ,itp ma malutkiego syna 9 miesiecznego. partnebardzo jest uzalezniony od dopalaczy i alkoholu od stycznia byla z malym chyba 7 razy co obiecywala sobie i mnie ze go zostawi ale niestety trwalo to pare dni zaczol jej obiecywac ze sie poprawi ale jest jeszcze gorzej co moge zrobic czy pomoze to jak zglosze do opieki?na policje? ona nie zezna na niego mowi ze go nienawidzi ale go kocha

Witam,
To zależy czego chce pani córka. Jeśli nie wie czy chce radykalnych rozwiazań, to proszę niczego nie robić wbrew córce.
Gdyby pani wystąpiła przeciwko zięciowi, córka mogłaby się od pani odwrocić.
Proszę z nią rozmawiać o problemie jaki ma córka z mężem. Tylko wtedy, jak najczęściej rozmawiając może pani cos dla niej zrobić.
Pozdrawiam