Znieczulenie ogólne przy zabiegu histeroskopii

Czy moge zostać uspiona do zabiegu histeroskopi?? Badania z 05.06.14 Ogólna morfologia w normie TSH 6,22 (0,27-4,2) FSH, LH w normie Bad. z 23.09.14 Mg,ft3,ft4,antyTg,prolaktyna w norm. TSH 5,137 (0,35-4) AntyTpo >1300 (0-60) Bad. z 7.10.14 Ft3,Ft4 w normie TSH 3,212 (0,35-4) Endo wydała pozwolenie na zabieg, ale mam nie pokazywać przeciwcial anestazjologowi. Czy powinnam?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, kryterium wymaganym do znieczulenia jest stan wyrównania metabolicznej funkcji tarczycy ( gł. wartość TSH między 0.4, a 4.0 mIU/l i stężenie fT3 i ft4 w granicach normy), obecność przeciwciał nie wpływa na decyzję, czy zabieg ma być przeprowadzony. Proszę pokazać opinię endokrynologa wraz z wynikami przeprowadzonych badań. Pozdrawiam.