Rezonans magnetyczny kręgosłupa u 30-latka

Witam, po krótce wynik rezonansu: zniesienie lordozy szyjnej, odwodnienie krążka c6-c7, delikatna wypuklina bez cech ucisku nerwów. Ćwiczę od roku 3x dziennie, chodzę na rehabilitację i nie odczuwam żadnej poprawy mojego zdrowia a moje objawy to: bóle głowy, bóle mięśni od szyi aż po łopatki, nie mogę podnosić rąk do góry bo momentalnie mi drętwieją, bóle kłucia strzelanie w łopatkach.. Chciałbym się dowiedzieć czy te zmiany w kręgosłupie powinny powodować aż tak silne bóle.. ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zmiany w kręgosłupie mogą być przyczyną nawet tak silnych dolegliwości. Jeśli ma Pani jednak wątpliwości, sugeruję konsultację neurologiczną.