Żółta wydzielina po stosunku dzień po skończeniu okresu

witam mam pytanie. ostatnio dzien po miesiaczce wspolżyłam z facetem bez zabezpieczenia nie skończył we mnie ale jak wiadomo jest ten płyn z plemnikami wydzielający sie podczas podniecenia. i nie wiem czy był to moj dzien plodny czy nie miiesiączke miałam 18września i teraz 15 października skończyła mi się miesiączka 22października a współżyłam 23października. dziś jest drugi dzień po tym i pojawiłą się u mnie żółta wydzielina co to może oznaczać?

Witam,
jeżeli menstruacja skończyła się 22 października a do stosunku doszło 23 października to ryzyko zajścia przez Panią w ciążę jest znikome. Żółta wydzielina z pochwy jest zapewne mieszaniną wydzieliny menstruacyjnej oraz preejakulatu.
Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy po ok. 10 dniach od stosunku
pozdrawiam