Żółte pęcherzyki na wargach sromowych?

Witam! Mam ogromny problem. Niedawno zauważyłam na wargach sromowych żółte pęcherzyki tzn. krostki w których znajduje się coś żółtego. Wcale mnie to nie boli ani nie swędzi, nie mam z tego powodu żadnych nieprzyjemnych zapachów. Dodam, że nie mam i nie miałam żadnych partnerów seksualnych i dbam o higienę. Proszę o pomoc, czy można jakoś się tego pozbyć np. jakimiś domowymi sposobami? Mam 16 lat i boję się iść do ginekologa. Bardzo proszę o pomoc:(

Witam serdecznie.

Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie - konieczna jest wizyta u ginekologa lub dermatologa.
Przyczyną dolegliwości może być infekcja wirusowa.

Pozdrawiam.