Żółte plamienia w ciąży

Mam taki problem. Od jakiegoś czasu mam nieprzyjemny zapach z pochwy i plamienie na żółty kolor. Jestem w 27 tygodniu ciąży.

Lek. Marta Hat

Witam! Należy zgłosić się do ginekologa. Objawy, które Pani opisuje są najprawdopodobniej objawem infekcji w drogach rodnych. W trakcie ciąży infekcja taka powinna być leczona, nie należy zwlekać i stosować środków na własną rękę. Infekcje w drogach rodnych sprzyjają m.in. przedwczesnemu pękaniu pęcherza płodowego i przedwczesnym porodom. Pozdrawiam!