Żółty śluz i ranki na wargach sromowych a podejrzenie grzybicy pochwy

Czy to grzybica pochwy? Od kilku dni mam przeciecia na wargach sromowych i zolty sluz nie grudkowaty. Piecze mnie tylko przy oddawaniu moczu. Jest on cieply i podraznia te ranki. Czy mam sie bac i czy musze isc do ginekologa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją dróg rodnych. Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.