Zsunięcie prezerwatywy i wylanie nasienia a możliwość zajścia w ciążę

Witam,kochałam się (22.05) z moim mężem i przy wyciąganiu członka prezerwatywa się zsuneła, zawartość się wylala, ale nie "we mnie". Boję się ,że mogło coś wylać się w pobliżu wejścia do pochwy. Kochaliśmy się w 31 dzień cyklu, w sobotę( 33 dzien ) powinnam dostać okres, dni płodne miałyby się skonczyc 20.05(wtorek).Dwa tygodnie temu miałam angine, brałam antybiotyki,a to czesto przesuwa mi okres o 2 tygodnie. Jest możliwość zajscia w ciążę?Jak dostać tabletke po?Za dwa dni wyjezdzam. Pozdrawiam

Szanowna Pani!

w takim układzie jest możliwość zajścia w ciążę.Zeby otrzymać tabletkę 'po" musi Pani udać się do ginekologa-musi przepisać Pani receptę.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka