Zsunięta prezerwatywa a ryzyko ciąży

Witam, w dniu 19.11.2011 r. uprawiałem seks z moją dziewczyną przez użycie prezerwatywy, przy wyjmowaniu członka z pochwy prezerwatywa jakimś cudem zsunęła się z członka i została w pochwie, lecz była dosłownie 0,5 cm w pochwie, więc bardzo łatwo było ją wyjąć, tak też zrobiliśmy. Dodam, że nie doszedłem w prezerwatywie tylko na zewnątrz, znajdował się w niej tylko preejakulat, a dziewczyna miała dni niepłodne. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Proszę o szybką odpowiedź, bo nie mogę przez to normalnie funkcjonować. Dodam także, że dzisiaj jest 24 godzina po stosunku.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Sądząc z Pana opisu, nie ma szans na ciążę w wyniku odbytego przez Państwa stosunku. Nawet gdyby były to dni płodne, ryzyko przy braku ejakulacji do pochwy byłoby znikome. Skoro zaś Pana partnerka potrafi rozpoznawać swój okres płodny w cyklu, to już w ogóle mogą Państwo być spokojni. Proszę się nie martwić.

Pozdrawiam serdecznie!