Zsunięta prezerwatywa - czy jest duże ryzyko ciąży?

Wczoraj współżyłam ze swoim chłopakiem.
Mam 16 lat, jestem po laparoskopii jajnika lewego, była taka sytuacja ze musieli mi go wyciąć. No to wracając do tematu, po stosunki, mój chłopak powiedział mi, żeby kupiła tabletki ze coś było nie tak. Oczywiście zabezpieczaliśmy się prezerwatywą.
Musiała mu się lekko zsunąć, oczywiście nie została w pochwie, razem z nim martwimy się, że mogły dostać się plemniki? Czy jest duże ryzyko żebym zaszła w ciążę?
Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Usunięcie jednego jajnika nie zmniejsza znacząco szans na ciążę i nie powinno to mieć wpływu na Pani płodność.
Niezabezpieczony stosunek może prowadzić oczywiście do ciąży.

Z poważaniem