Zwalczanie ureaplasmy szyjki macicy a niepłodność

witam,nie moge sie pozbyc ureaplasmy z szyjki macicy od 3 lat walcze z bolacym pecherzem, wiekszosc lekarzy sie poddalo po seri antybiotykow a w angielskich szpitalach nie robia wymazow z szyjki zeby sprawdzic czy nadal ja mam,jestem leczona w klinice nieplodnosci i lekarze polscy jak i angielscy wmawiaja mi ze ta bakteria nie ma nic w spolnego z moimi poronieniami ja jednak jestem przerazona i coraz bardziej nastawiona na samotne zycie bez dziecka, mam 36 lat i nie wiem co robic-zalamana

Witam,
Nieleczona infekcja wspomnianym patogenem może prowadzić do poronienia.
Mycoplasma genitalium i Ureaplasma urealyticum stanowią czynniki ryzyka rozwoju procesu zapalnego, prowadzącego do zbliznowacenia jajowodów i w efekcie do niepłodności.
Proces zapalny może obejmować pochwę, szyjkę macicy, endometrium, jajowody i przymacicza, skutkując powstaniem zespołu zapalenia narządów miednicy mniejszej.
Powinna najpierw zostać wyleczona infekcja płciowa.