Zwichnięcie, skręcenie i naderwanie stawów i wiązadeł stawu łokciowego

Witam serdecznie.Zwracam sie z prośbą o pomoc.Otóż, podczas gry w pilke nozna doznalem upadku co spowodowalo zwichniecie,skrecenie i naderwanie stawow i wiezadel stawu lokciowego. Zwolnienie mam na okres dwoch tygodni. Czy w miedzy czasie powinienem zaczerpnac konsultacji z lekarzem czy dopiero po zwolnieniu?

Zwichnięcie i naderwanie to inne problemy. Jeśli zwolnienie było na 2 tyg to prawdopodobnie było to tylko skręcenie. Konsultacja z lekarzem jest wskazana, jeśli objawy nie ustąpią w tym czasie.