Zwidy a uszkodzenie półkuli mózgu

witam mam takie zwidy a od urodzenia mam pułkole muzgu uszkodzonoł ostatnio widziałam białoł pstać w dugiej jakby sutannie do ziemi i miało kaptur na głowie bokiem było obrucone i szybko umnkneło mi gdy siedziała na necie podobnie mała osoba niska jak by dziecko małe maiało na sobie dugi płaszcz do ziemi i kaptur na głowie tesz z boku był i szybko przeszedł w strone ściany umknoł mi czy ja zwarjowałam ? poprosze o pomoc

Witam, proszę odbyć konsultację psychiatryczną, która da odpowiedź na pytanie, co takiego się z Panią dzieje i jakie jest wskazane dalsze postępowanie. Danuta Michalczyk