Zwolnienie lekarskie w przypadku atopowego zapalenia skóry

Dermatolog/witam mam atapowe zapalenie skory pracuje w gastronomi .jaka jest szansa na wyleczenie azs w calosci mam 24 lata ogjawy na lokciach stopach kolanach i dloniach,na jaki czas moge dostac L4 (skora z dlon schodzi platami).

Atopowe zapalenie skory jest dolegliwoscia jak dotychczas nieuleczalna. Zmiany w aktywnej fazie mozna zaleczyc, a kolejno stosuje sie leczenie podczymujace, zeby zapobiegac nawrotom. Dlugosc zwolnienia w ostrej fazie zalezna jest od rozleglosci zmian skornych i wielu innych czynnikow. Bez badania nie da sie tego ocenic.