Zwyrodnienie stawu biodrowego II stopnia

choruje na zwyrodnienie stawu biodrowego 2 stopnia ostooperoza mam pytanie jestem w takim stanie nie spie po nocach srodki przeciw bolowe nie dzialaja czy moge byc caly czas na l 4 gdyz bioro pracy ma do mnie oferte i czy rechabilitacjr cos pomoga jaki bedzie dalszy przebieg leczenia po rechabilitacji moje cierpienie jest joz do niewytrzymania . lekarz moj ortopeda nic mi nie wyjasnil

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przebywanie na zwolnieniu to konsekwencja decyzji lekarza w odniesieniu do stanu zdrowia pacjenta. Przebywanie dłuższy czas na zwolnieniu z tego samego powodu wskazuje na nieskuteczność leczenia. Rehabilitacja jest bardzo ważnym elementem terapii, jednak często nie pozwala zastąpić zabiegu operacyjnego.