Żylaki na udach i uczucie wiecznego gorąca

Witam, mój chłopak ma żylaki na łydkach, leczy je u specjalisty, nosi pończochy ucuskowe. Jednak martwi mnie ze jest jemu wiecznie gorąco, jego serce bije jak szalone i puls jest wiecznie przyspieszony. Czy żylaki i te objawy maja coś ze sobą wspólnego? Jak jemu pomoc? Bardzo się martwię bo on ma 34 lata, a jego tara zmarł przez słabe serce. Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Takie objawy jakie Pani opisuje nie mają związku z żylakami kończyn dolnych. Radzę w tej sprawie w miarę pilnie skonsultować się z kardiologiem, gdyż dolegliwości te mogą świadczyć o patologii w zakresie serca.