Żylaki na wargach sromowych i serowata wydzielina

Witam, mam 42 lat, na wargach sromowych zrobiły mi się dość spore żylaki, zaczęło się od białej "serowatej" wydzieliny trwała ok 2 dni, było pieczenie lekkie swędzenie, podleczyłam się dopochwowym lekiem przeciw grzybicy, wszystkie objawy przeszły zostały "żylaki"na obydwu wargach i obok łchtaczki.Cytologie miałam robioną ok 3 m-cy temu wszystko ok, a do tego ostatnio zrobił mi się biały nalot na języku, lek rod przepiał leki na grzybicę.Wizyta u gin za tydz, martwi mnie to proszę o odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę przyjmować leki zgodnie z zaleceniami lekarza rodzinnego. Aby zdiagnozować przyczynę zmian na wargach sromowych konieczne jest badanie ginekologiczne. Proszę skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam.